• info@prefabrikhanem.com
  • 0212 909 33 92

HABER DETAYI

Ekim 31, 2020 8:27 pm

Rusya’da Karelya Manzarası İçinde İzole Edilmiş Köksap Yerleşimleri ile Prefabrik Kabin Otel

Rusya’da Karelya Manzarası İçinde İzole Edilmiş Köksap Yerleşimleri ile Prefabrik Kabin Otel

Rusya’da Karelya Manzarası İçinde Prefabrik Ev ve Oteller

Prefabrik yapılar hastane, okul gibi amaçlar için kullanılırken aynı zamanda konaklama seçeneği olan bir otele de dönüşebiliyor. Prefabrik otel olarak inşa edilen kabin tarzında bulunan bu yapı Rusya’da bulunuyor. Karelya manzarasında doğa ile baş başa bir tatil yapmak için eşsiz fırsatlar sunan prefabrik otel masif ahşap ile entegre edilmiştir. Son derece natürel bir görünümü olan bu otelde çam ormanları içinde ve büyük bir gölün kenarında sevdikleriniz ile doya doya bir tatil yapabilirsiniz. Bu otel 15 adet küçük kabinden oluşuyor ve doğa ile baş başa olmak isteyenlere mütevazı bir tatilin kapılarını aralıyor.

Prefabrik Kabin Oteller

Rizomlu adını alan prefabrik otel sürdürülebilir olması sebebi ile tercih edilmiştir. Prefabrik teknoloji kullanılarak hazırlanan bu yapıda her bir birimde 4 misafir ağırlamak mümkündür. Adeta L şeklinde bir yapı oluşturulmuş ve 2 adet modül üzerine otel inşası yapılmıştır. Otelde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm alanlar düşünülmüştür. Kuzeyde muhteşem ve unutulmaz bir tatil yapma fırsatı sunan bu otelin içinde sauna dahi yer alıyor. Farklı bir mimaride tatil yapmak ve kuş cıvıltıları ile eşsiz bir tatil imkânı elde etmek isteyenler için özel olarak tasarlanan bu otel, dokulu cephesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Çam ağacı ile donatılan dış cephede pencereler de boydan boya olarak dizayn dilmiştir.

Yeni Nesil Prefabrik Oteller

Otel dediğimizde aklımıza genelde deniz, kum ve güneşten oluşan bir 3’lü gelse de kış aylarında dahi tatil yapmak isteyenler için prefabrik otel eşsiz bir fırsat sunmaktadır. Çam ağaçlarının içinde karlı bir manzarada uyanmanın keyfini yaşamak isteyenler için özel olarak tasarlanana bu otel 866 metre kare bir alan üzerine kurulmuştur. Rusya Karelia Cumhuriyeti’nde bulunan bu otelin dekorasyonu da misafirlerin dikkatini çekecek şekilde hazırlanmıştır. Konforlu bir otel olan prefabrik otel yemek alanı, yatak odası gibi bölümlerden oluşmaktadır. Dinlenme alanının yanı sıra mutfak alanında dilediğiniz yiyecekleri hazırlayarak sevdikleriniz ile birlikte tüketebilirsiniz. Sundurma alanında sevdikleriniz ile birlikte kahvenizi yudumlamak için de prefabrik otel tercih edilebilir.

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.