• info@prefabrikhanem.com
  • 0212 909 33 92

HABER DETAYI

Kasım 10, 2020 11:14 pm

Prefabrik Ağaç Ev ile Doğaya Kaçış

Prefabrik Ağaç Ev ile Doğaya Kaçış

Prefabrik Ağaç Ev ile Doğaya Kaçış

Modernleşen dünya içinde insanlar şehrin kalabalığından kaçarak daha an insanın yaşadığı bölgelerde yaşamlarını sürdürmek istiyorlar. Bu noktada hızlı ve pratik bir şekilde ev sahibi olmak isteyenlerin ilk tercihi prefabrik evler oluyor. Hayatımıza ilk girdikleri dönemde yalnızca plakaların birleştirilmesi şeklinde üretilen prefabrik evler günümüzde farklı mimari istekler destekleyecek şekilde yapılabiliyor. Bu noktada prefabrik ağaç ev çeşitleri hem mimari hem de kullanış açısından öne çıkıyorlar. Dış yüzeyinin bölgenin sahip olduğu mevsimsel koşullara uygun ağaçtan üretildiği bu evler iç iskelet olarak çelik ve benzeri malzemeler ile güçlendirilerek her türlü etkiye karşı dayanıklı hale getiriliyorlar.

Prefabrik Ev Ne Kadar Zaman İçinde Hazır Olur?

Prefabrik ağaç ev sahibi olmak isteyenlerin akıllarındaki en büyük sorulardan biri bu evlerin ne kadar süre için kendilerine teslim edileceğidir. Bu noktada evinizin size teslimini etkileyecek ilk unsur istediğiniz yapının mimari olarak ne kadar zorlu olduğudur. Eviniz fabrikasyon aşamasına geldikten sonra yaklaşık olarak bir hafta içinde tamamlanmaktadır. Daha sonra yerleştirileceği alana nakliye edilmesi ve kurulması da yaklaşık olarak 2-3 gün sürmektedir. Kısaca siparişinizi verdikten ortalama 10 gün sonra evinizin içinde yaşamaya başlayabilirsiniz. Bu noktada 100 metrelik beton bir evin yaklaşık 3-4 ay içinde inşa edilebildiği göz önünde bulundurulduğunda prefabrik evler çok hızlı şekilde oluşturulmaktadır.

 Prefabrik Evler Nerelere Yapılabilir?

Prefabrik ev sahibi olmak isteyenlerin merak ettiği konulardan bir diğeri ise bu evlerin nerelerde kullanılabileceğidir. Özellikle prefabrik ağaç ev yaptırmak isteyenler ağır mevsim koşullarının evlerine zarar vereceği konusunda endişe etmektedirler. Bu noktada prefabrik ev yapıcıları ilk olarak evin yapılacağı alanın zemin kontrolünü yapmakta ve mevsimin getireceği koşulları göz önünde bulundurarak uygun malzemeleri kullanmaktadırlar. Betonarme evlere göre daha ince duvarları olsa da prefabrik evler içerdikleri sağlam malzemelerden dolayı uygun zemin sağlanan her alanda rahatlıkla kullanılabilirler. Siz de sitemiz aracılığıyla pek çok prefabrik ev firması hakkında bilgi edinebilir ve sizin için en uygun olanı ile iletişime geçerek hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.